Tisková zpráva - Svatební show zámek Lysice 17. 9. 2017

Tisková zpráva - Svatební show zámek Lysice 17. 9. 2017

Už posedmé představí Svatební show v zahradě Státního zámku Lysice vše, co je spojené se svatebním dnem. Tuto neděli 17. 9. od 10.00 hodin nabídne zájemcům nejen možnost podívat se na svatební líčení, doplňky, ochutnat svatební cukroví, ale i vyzkoušet služby spojené s tak jedinečným dnem, jako jsou například služby fotografa, dopravy, hudebního doprovodu, svatebních agentur či tisku svatebních oznámení.

Chybět nebudou ani čtyři módní přehlídky svatebních šatů.  Pro letošní ročník si organizátoři připravili i dvě novinky, soutěž pro snoubence, jejíž vítězný pár získá možnost uskutečnění svatebního obřadu zdarma v prostorách Státního zámku Lysice v příštím roce. Pro Nadační fond Kometa Brno, proběhne dražba dresu klubu Komety s podpisy hráčů. Pozvání jako VIP host přijala, a tváří letošní show se stala, Tereza Jedličková, finalistka České miss 2017 a I. vícemiss areobik 2016, která předvede model z krajek letovické firmy Tylex, ušitý firmou Hellerdance Brno, která je šije pro pořad Stardance České televize.

Na Státním zámku Lysice ve Velkém sále, kapli či zahradě se ročně uskuteční přes padesát svatebních obřadů, další novomanželé využívají místní romantiky pro focení svatebních snímků a pro zájemce budou v neděli připraveny i speciální prohlídky obřadního místa a prostor pro focení v časech 13, 14, 15 a 16.30 hodin.

Více na www.zamek-lysice.cz, nebo informace podá Bc. Martina Rudolfová, kastelánka na tel. č. 606373553.

Fotografie ke stažení